SleepMed Comfort Plus to bez dwóch zdań rozwiązanie unikatowe. To właśnie podczas pracy nad produktami z tej linii udało się uzyskać aż sześć twardości! Po co aż tyle? Przekonaj się, dlaczego jest to znakomite rozwiązanie. 

Sześć twardości – jak to możliwe? 

Materace o sześciu twardościach – to naprawdę jest możliwe. To wszystko dzięki zastosowaniu blatu z pianki VitaRest®, który swobodnie możemy przekładać, dzięki czemu zyskujemy aż cztery różne możliwe siły podparcia. Jednak wskazany top możemy również wyjąć i spać bez niego, co daje nam dodatkowo dwie twardości. Oczywiście każda powierzchnia różni się od siebie, dlatego mogą one spełniać bardzo indywidualne preferencje, w zależności od naszej wagi, stanu zdrowia czy też poziomu aktywności fizycznej. Całość jest bardzo elastyczna i nadaje się również do regulowanych stelaży! Warto też dodać, że samodzielnie możemy korzystać z topu i stosować go na przykład w roli materaca nawierzchniowego, kiedy przykładowo wybieramy się w podróż i zależy nam na utrzymaniu komfortu wypoczynku na jak najwyższym poziomie.

Właściwości materaca

SleepMed Comfort Plus - sześć twardości w jednym materacu!Pozytywne właściwości materaca przede wszystkim są związane z zastosowaniem wysokiej jakości nowoczesnych pianek. Top jest wykonany, jak już zostało wcześniej wspomniane, z pianki VitaRest®. Została ona wyprofilowana w aż siedem stref twardości, w związku z czym świetnie dopasowuje się do każdej partii ciała. Cechuje się ona również świetną wentylacją, a co istotne posiada działanie przeciwodleżynowe. Pod wpływem temperatury dopasowuje się do kształtu ciała i łagodzi przykre dolegliwości bólowe. Za porządne, stabilne podparcie odpowiadają pianki VPPHR o różnych twardościach. Wszystko to sprawia, że nasz kręgosłup jest naprawdę dobrze podparty. Zostały one nacięte w taki sposób, aby gwarantować możliwie najlepszy przepływ powietrza, a także nie gromadzić wilgoci we wnętrzu produktu – dlatego właśnie produkt jest wolny od grzybów, pleśni, a także innych bakterii i przyjazny alergikom.

Jedyny taki pokrowiec!

W utrzymaniu produktu w czystości szczególnie istotną rolę pełni zdejmowany pokrowiec. Materace takie właśnie jak SleepMed Comfort Plus umieszczony zostały w powłoce, która łączy ze sobą dwie unikatowe dzianiny: Probiotex i Tencel. Całość gwarantuje miłe uczucie orzeźwienia. Pokrowiec posiada aktywne probiotyki, które odpowiadają za eliminację roztoczy i kurzu. Całość jest bardzo wytrzymała, a umieszczone na bokach taśmy 3D wspomagają wentylację produktu. Istotnym jest podkreślenie, że może być on w razie zabrudzeń prany w temperaturze 60 stopni.

Wysokiej jakości produkty? Jesteśmy przekonani, że materace SleepMed spełnią Twoje wymagania i stanowić będą gwarancję nowego, wyższego komfortu snu.