Wybierając odpowiedni materac warto zwrócić przede wszystkim uwagę na swój stan zdrowia, czyli wszelkiego rodzaju schorzenia kręgosłupa oraz alergie. Zdrowy oraz higieniczny sen jest niezwykle ważny dla tych osób, dlatego warto bliżej przyjrzeć się materacom dla alergików od SleepMed, które dodatkowo posiadają niesamowite właściwości prozdrowotne!  

Materace dla alergików – czym są?

Materace do spania posiadają wiele cech, jednak czy każdy materac jest antyalergiczny? Jeśli chodzi o SleepMed, to tak! Są to produkty przede wszystkim dbające o zdrowy i komfortowy sen, biorące pod uwagę, jak ważnym czynnikiem jest pozbawienie materaca alergenów. Dlatego materace dla alergików od SleepMed są wyjątkowe – posiadają wkład zapewniający antyalergiczność, antybakteryjność oraz hamujące rozwój roztoczy. Materace dla alergików to produkty o podwyższonej higieniczności oraz niezwykle wysokiej wentylacji, która powstaje za sprawą systemu nacięć i kanalików odprowadzających ciepło na zewnątrz. Materace SleepMed posiadają również wyjątkową technologię Airfoce, która wykorzystuje specjalne kratki wentylacyjne umieszczone wewnątrz wkładu, dzięki czemu zapewnia cyrkulację powietrza na najwyższym poziomie. Dodatkowo materace te idealnie podpierają kręgosłup i dbają o jego stabilizację, dzięki czemu wyśpią się na nim osoby cierpiące na schorzenia i bóle kręgosłupa. Dodatkowym atutem materacy dla alergików od SleepMed są właściwości prozdrowotne oraz status wyrobu medycznego w klasie I. 

Materace dla alergików, czyli jakie?

Materace dla alergików gwarancją spokojnej nocy!Materace dla alergików dbają o zdrowie swojego użytkownika nie tylko poprzez świetnie dobrany wkład czy zapewnienie komfortu, ale także za sprawą antyalergicznych materiałów i właściwości prozdrowotnych. Idealnym przykładem jest materac SleepMed Comfort – termoelastyczny materac cechujący się czterema twardościami. Poprzez ruchomą warstwę pianki termoelastycznej, którą można wyjąć i przełożyć na drugą stronę, materac SleepMed Comfort umożliwia dostosowanie twardości pod indywidualne preferencje użytkownika! Innym modelem polecanym alergikom od SleepMed jest materac SleepMed Premium Plus. Jak każdy produkt od SleepMed jest materacem elastycznym, czyli idealnie sprawdzającym się na stelażach regulowanych oraz zbudowany został z antyalergicznych materiałów. Jednak materac te cechuje również coś innego, a mianowicie odpinany top, który zapewnia sześć twardości! Wynikają one właśnie z faktu, że top można odpiąć i przełożyć na drugą stronę wkładu, dzięki czemu można uzyskać cztery twardości, a jeśli stosuje się materac bez topu – to dodatkowe dwie twardości! Jest to praktyczne z uwagi na fakt, że można idealnie dopasować twardość materaca pod indywidualne preferencje. Oczywiście nie można zapomnieć, że każdy materac SleepMed posiada certyfikat jakości AEH, który potwierdza, że materac spełnia najwyższe standardy w zakresie 4 najważniejszych z punktu widzenia zdrowego i komfortowego snu czynników: ergonomii, higieny, klimatu i trwałości. Również świadczą o tym liczne specjalistyczne testy oraz szczegółowa analiza przeprowadzona w Laboratorium Sleep-Lab współpracującym ze Szwajcarskim Instytutem AEH. 

Na komfortowy sen zasługuje każdy człowiek niezależnie od wieku, wagi czy stanu zdrowia. Zadbać o to może innowacyjny materac dla alergików od SleepMed, który posiada dodatkowo wyjątkowe właściwości prozdrowotne. Produkt ten będzie niezastąpiony w każdej sypialni!