Do prawidłowego funkcjonowania człowiek potrzebuje mniej więcej 6-8 godzin efektywnego i przede wszystkim komfortowego snu. To właśnie on umożliwia pokonanie codziennych wyzwań czy zapewnia dobre samopoczucie. Jednak, aby dobrze się wyspać potrzebna jest nie tylko prawidłowa higiena snu, ale również odpowiednio dobrany do potrzeb materac – czyli zapewniający preferowaną twardość oraz stabilne wsparcie dla kręgosłupa. Idealnym rozwiązaniem będzie Hilding Makarena, który posiada właściwości korzystnie wpływające na zdrowie!

Hilding Makarena – materac medyczny

Hilding Makarena to materac, który stworzony został w celu prawidłowego podpierania oraz stabilizacji kręgosłupa w czasie snu. Oznacza to, że jest zaliczany do materacy medycznych, które są wysokiej jakości produktami przeznaczonymi do:

  • niwelowania problemów z kręgosłupem,
  • uśmierzania bólu przy wszelkiego rodzaju chorobach oraz schorzeniach kręgosłupa,
  • idealnego dopasowania się do ciała użytkownika,
  • umożliwienia zachowania prawidłowego przepływu krwi,
  • profilaktycznego zapobiegania rozwijaniu się schorzeń kręgosłupa oraz wad postawy.

Materace do spania powinny być jak najbardziej uniwersalnymi produktami, na których spać mogą zarówno osoby zdrowe, jak i schorowane. Wyrób medyczny w klasie I, jakim jest Hilding Makarena uzyskał ten status poprzez posiadanie właściwości prozdrowotnych potwierdzonych restrykcyjnymi testami i badaniami medycznymi. Dodatkowo posiada certyfikat AEH, który utwierdza użytkownika w przekonaniu, że jest to produkt wysokiej jakości spełniający wszelkie rygorystyczne wymogi dotyczące ergonomii, higieny, klimatu oraz trwałości.

Hilding Makarena – materac sprężynowy

Wspieraj kręgosłup w czasie snu tylko z Hilding Makarena!Jednak Hilding Makarena kryje w sobie coś więcej, niż tylko właściwości prozdrowotne, które, choć są cennym atutem, nie mówią o wszystkich wyjątkowych zaletach tego materaca. Należy on do materacy sprężynowych, które stanowią niezwykle trwałe oraz komfortowe rozwiązanie dla osób ceniących bardziej sprężyste podłoże. Zastosowane w Hilding Makarena sprężyny zostały wyprodukowane przy użyciu nowoczesnej technologii oraz osadzone w pojedynczych kieszonkach, przez co pracują samodzielnie. W ten sposób materac nie tylko reaguje w miejscu nacisku, ale także odznacza się większą elastycznością punktową, trwałością oraz redukcją drgań, co doceni każda para. Dodatkowo nie jest to zwykła sprężyna kieszeniowa, ale Multipocket, czyli sprężyna, która posiada mniejszą średnicę. Dzięki temu w jednym metrze kwadratowym mieści się ich więcej, a to zapewnia jeszcze lepsze właściwości. Ponadto materac Hilding Makarena został zaprojektowany tak, że obie jego strony nadają się do użytkowania. Po jednej stronie znajduje się profilowana pianka lateksowa, która nie tylko idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, ale także zapewnia sprężystość, wytrzymałość i wrażenie lekkiego unoszenia się. Natomiast po drugiej stronie jest termoelastyczna, reagująca na ciepło ciała ludzkiego pianka Visco połączona z pianką FlexiFoam. Pozwalają one na dopasowanie się wkładu do anatomicznej budowy ciała użytkownika, wspierając jego kręgosłup w najlepszy z możliwych sposobów. W materacu tym wyróżnić można także siedem stref twardości oraz dwie twardości, które zapewniają użytkownikowi wybór w tej kwestii. Materace Hilding wyróżniają się także swoją antyalergicznością poprzez zastosowanie bezpiecznych dla zdrowia i nieuczulających materiałów.

Wybór materaca może być trudny, jednak nie z Hilding Makarena! Sprawdzi się w każdej sypialni, niezależnie od stanu zdrowia użytkownika oraz preferowanej twardości. Jako materac prozdrowotny nie tylko jest w stanie uśmierzyć cierpienie osoby schorowanej, ale także zapewnia najlepsze wsparcie dla kręgosłupa. Nie można również zapomnieć o niesamowitej uniwersalności materaca Hilding Makarena, ponieważ nie tylko posiada on wiele rozmiarów, ale także sprawdzi się idealnie dla osób cierpiących na alergie oraz bóle kręgosłupa, jak również dla singli czy par!