Dodatek kokosu w twoim materacu sprawia, że produkt staje się twardszy i zyskuje właściwości antyalergiczne. Pozwala to również utrzymać odpowiednią higienę wkładu i gwarantuje optymalne środowisko do snu. Materace z kokosem są również bardzo odporne  na odkształcenia i będą trwałe przez wiele długich lat.

Materac dla najmłodszych

Materace z dodatkiem kokosu mogą służyć dzieciom już od pierwszych dni ich życia. Hilding Kołysanka to świetny, wysokiej jakości produkt, który utwardzono warstwą kokosu. Sprawi to, że będzie łatwiej zadbać Ci o higienę otoczenia twojego maluszka. Materac wykonano z przewiewnej i wysoce elastycznej pianki FlexiFoam. Dostępny pokrowiec to m.in Heros, który jest dedykowany najmłodszym. Ma właściwości antyalergiczne oraz jest wolny od wybielaczy optycznych (OB Free). Możesz go łatwo zdjąć i wyprać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza, bez obaw o jego zmechacenie. Drugi pokrowiec do wyboru – Lotus, jest odporny na substancje oleiste, co sprawia, że bardzo łatwo utrzymać jego czystość. Hilding Kołysanka sprawdzi się w pokoju twojego dziecka, jeśli zależy Ci na zapewnieniu mu optymalnej twardości. Mata kokosowa użyta do produkcji materaca świetnie przepuszcza powietrze i chroni przed rozwojem niebezpiecznych roztoczy i mikroorganizmów. Materac jest odwracalny, co pozwala na jego dłuższa eksploatację i zapewnia wentylację oraz trwałość. Hilding Kołysanka uzyskał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, co sprawia, że jest to produkt godny zaufania.

Produkt dla starszych

Materace z kokosem - jaki produkt wybrać?Jeśli zależy Ci na solidnym, trwałym materacu, który zapewni Ci optymalne wsparcie to zapoznaj się z Hilding Pasodoble. Jest to produkt niezwykle sprężysty i elastyczny. Producenci zadbali o każdy szczegół, aby konstrukcja wkładu była idealnie dopasowana do potrzeb użytkowników. Hilding Pasodoble jest odpowiednio twardy, ale jednocześnie daje uczucie otulenia i pozwala ciału zagłębić się w jego wkład. Jego przemyślana budowa sprawi, że twoje mięśnie odpoczną, a kręgosłup będzie odpowiednio amortyzowany, niezależnie od tego, jaką pozycję do spania wolisz. Włókna w dodatkowej macie kokosowej powiązano za pomocą lateksu. Dzięki temu, materac jest twardy, ale również sprężysty i elastyczny. Dodatek pianki FlexiFoam sprawia, że produkt daje poczucie komfortu. Warto też wspomnieć, że może wspierać proces rehabilitacji wad postawy. Hilding Pasodoble otrzymał status produktu medycznego. Oznacza to, że spełnia on wszelkie restrykcyjne wymagania dyrektyw unijnych tzw. “Nowego Podejścia”, które obejmują bezpieczeństwo użytkownika oraz ochronę jego zdrowia i środowiska. Materac świetnie sprawdzi się u osób skłonnych do alergii, ponieważ wszystkie materiały, które użyto do jego produkcji nie są w żaden sposób alergogenne ani szkodliwe. W pokrowiec materaca Hilding Pasodoble wszyto poręczne uchwyty, by pomóc w jego przenoszeniu.

Materace do spania, które tu znajdziesz to produkty cechujące się najwyższą jakością. Jeśli jesteś zwolennikiem dodatku kokosa to na pewno nie pożałujesz zakupu żadnego z wymienionych produktów. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości – śmiało skontaktuj się z nami!