Jakie materace dla pary o różnicy wagowej są najlepsze? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, w którym znajdziecie nasze typy!

Model wysokoelastyczny – czyli jaki?

Pary, które poszukują idealnego materaca obowiązkowo powinny zwrócić uwagę na modele wysokoelastyczne. Dlaczego? Wskazany materiał świetnie podtrzymuje nasze ciało, lecz jednocześnie nie odkształca się i naprawdę jest komfortowy. Świetnym rozwiązaniem bez wątpienia będzie Hilding Modern. Poza wspomnianym surowcem został on wyposażony również w piankę hybrydową, która nie tylko odpowiada za wygodę, lecz również prawidłowy przepływ powietrza, a co za tym idzie szereg właściwości antyalergicznych. Nie możemy nie wspomnieć, że całość została wyprofilowana w aż siedem stref twardości, w związku z czym bez wątpienia stanowi gwarancję komfortowego podparcia dla każdej partii ciała, a co za tym idzie pełnej regeneracji.

Materac termoelastyczny dla par

Materace dla pary o różnicy wagowej, czyli jakie?Materace piankowe dla par o dużej różnicy w wadze, to bez wątpienia świetne rozwiązanie, dlatego obowiązkowo trzeba zwrócić uwagę także na modele termoelastyczne, jak chociażby Hilding Salsa. Wskazane wypełnienie pod wpływem temperatury dostosowuje się do naszego kształtu ciała, przynosząc przyjemną ulgę obolałym mięśniom, a także miły efekt otulenia, w związku z czym świetnie sprawdzi się chociażby dla osób, które muszą borykać się z problemami z krążeniem. Nie możemy zapomnieć jednak o fakcie, że również tutaj znajdziemy naprawdę stabilną piankę FlexiFoam, która odpowiada za nadanie całości odpowiedniego stopnia twardości. Również w tym wypadku możemy cieszyć się wyprofilowaniem wypełnienia w aż siedem stref twardości, co sprawia, że jest to równie dobry wybór.

Kilka twardości w jednym materacu

Dla najbardziej wymagających bez wątpienia świetnym rozwiązaniem może okazać się Hilding Electro. Został on stworzony na bazie wysokiej jakości sprężyn kieszeniowych, lecz co ważne, posiada specjalny, odpinany top. Po jednej jego stronie znajdziemy reagującą na temperaturę ciała piankę termoelastyczną, a po drugiej stronie lateksową, dzięki czemu otrzymujemy naprawdę stabilne, lecz jednocześnie komfortowe podparcie. W tym materacu do wyboru mamy aż sześć twardości, co sprawi, że każdemu uda się go dostosować do jego indywidualnych potrzeb. Wspomniane sprężyny skutecznie amortyzują drgania, a także sprawiają, że lżejsza osoba nie będzie się zapadać, w związku z czym posiadamy pewność, że całość rzeczywiście świetnie nada się dla par, niezależnie od ich wagi.

Materace dla par? Wiemy, że znalezienie modelu, który będzie rzeczywiście spełniał oczekiwania dwojga osób może często stanowić prawdziwy problem, jednak jesteśmy przekonani, że zaprezentowane produkty sprawdzą się naprawdę dobrze.