Decydując się na zakup materaca, istotne jest to, żeby odpowiadał Twojej osobie. W naszej ofercie posiadamy takie, które tak naprawdę dogodzą wszystkim, ale w szczególności docenią je pary oraz osoby do tej pory, narzekające na swój sen ze względu na wzrost lub wagę. A przecież każdy zasługuje na to, żeby być dobrze wyspanym.

Materac Hilding Salsa nie wziął swojej nazwy z przypadku, niczym ta pyszna potrawa potrafi nadać smak oraz koloryt snom każdego użytkownika. Jego wkład wypełniony pianką Flexifoam zapewnia optymalną sztywność, a 7 zróżnicowanych stref twardości gwarantuje znakomite wsparcie kręgosłupa i idealny rozkład punktów nacisku ciała na powierzchnię materaca. Docenią to pary, szczególnie z dużą różnicą wzrostu i wagi. Korzystając z tego modelu możecie zapomnieć o nocnym przebudzeniu z powodu ruchów partnera – będą one dla Ciebie nieodczuwalne!

Poczuj komfort, miękkość i wrażenie przyjemnego otulenia dzięki termoelastyczna piance Visco. Tworzy ona wierzchnią warstwę wkładu i charakteryzuje się reakcją na temperaturę ciała i dopasowując do jego kształtu, zmniejszając napięcie mięśni. Jeśli uprawiasz sport lub lubisz spędzać w swoim łóżku dłuższą ilość czasu, ten fakt sprawi, że unikniesz uczucia obolałości.

Hilding Salsa - znakomite wsparcie kręgosłupaTwój sen ma być dla Ciebie niczym sesja u dobrego masażysty. Z jednej strony powinieneś czuć się po niej zrelaksowany, a z drugiej gotowy do zmagań z trudami nadchodzącego dnia. Hilding Salsa to materac o właściwościach przeciwdziałania powstawaniu odleżyn. Przeszedł szereg restrykcyjnych badań i uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I. Model ten jest gwarancją odpowiedniej regeneracji mięśni oraz stabilizacji pozycji kręgosłupa. Dobrze jest po intensywnym dniu położyć się w swoim łóżku, a na drugi dzień poczuć jak nowo narodzony!

Prezentowany materac potrafi zaskoczyć na wiele sposobów, również swoją użytecznością. Przystosowany jest do stelaży z regulacją nachylenia podgłówka i podnóżka, co pozwoli Ci korzystać z niego na wiele sposobów, w zależności od potrzeb. Dodatkowo jest zapakowany próżniowo i zrolowany, co w razie potrzeby ułatwi Ci jego transport oraz przechowywanie.

Istotnym elementem każdego materaca jest jego pokrowiec. Pod tym względem również chcemy się popisać, dlatego dajemy Ci wybór – sam zdecyduj, który będzie dla Ciebie odpowiedni:

Pokrowiec Tencel – Naturalny, antyalergiczny pokrowiec wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Jego włókna nie podrażniają oraz w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec zdejmowany, pralny w temp. do 60°C.

Pokrowiec Velvet – Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex wykorzystującą naturalne probiotyki. Gwarantuje zdrowy sen dzięki zawartym mikrokapsułkom. Kapsułki stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec zdejmowany, pralny w temp. do 60°C.
Nie bylibyśmy sobą, gdyby za pewnością oraz dumą z prezentowanego produktu, nie stały dodatkowe zobowiązania względem klienta. Jesteśmy świadomi tego, jak ważnego wyboru dokonujesz, decydując się na zakup materaca. Dlatego, stawiając na model Hilding Salsa otrzymujesz aż 15 lat gwarancji na jego wkład. Zaprezentowana przez nas całość sprawi, że korzystając z niego, naprawdę będziesz spać spokojnie.