Drodzy rodzice, co jest dla Was najważniejsze względem Waszych pociech? Zdrowie? Bezpieczeństwo? Szczęście? Jesteśmy pewni, że większość z Was w odpowiedzi, wymieniłoby jeden z tych aspektów. Od narodzin, a nawet jeszcze wcześniej, dziecko staje się oczkiem w głowie mamy oraz taty, dlatego mając świadomość potrzeb, wychodzimy im naprzeciw z produktem, które spełni Wasze oczekiwania.

Hilding Safety Smyk to materac dla niemowląt opracowany z myślą, głównie o bezpieczeństwie dziecka. Wkład tego modelu został wyprofilowany tak, że jego zewnętrzne krawędzie są wyższe od blatu materaca, a całość ma kształt łódeczki. Taka specyfikacja sprawia, że dziecku trudniej z niego wypaść, a rodzice mogą spać spokojnie. Ta cecha pozwala również wykorzystywać go nie tylko w łóżeczku. Może być zabierany na wakacje, na wypady z dzieckiem do znajomych czy służyć jako przewijak. Uniwersalność jego wykorzystania sprawia, że Safety Smyk góruje nad innymi modelami przeznaczonymi dla dzieci i cieszy się bardzo dużą popularnością.

Hilding Safety Smyk - spokojny senWiemy jak ważne dla dziecka jest, aby materac zapewniał maluszkowi odpowiednie podparcie dla ciała, korzystnie wpływając na komfortowy i regenerujący sen. W Hilding Safety Smyk, konstrukcja opiera się na innowacyjnej piance Velvet Touch, która odpowiada za optymalną sprężystość i elastyczność wkładu. Rodzice docenią ją, ponieważ dzięki niej dziecko staje się spokojne i szybko oddaje się zasypianiu. Element ten posiada także właściwości pozwalające zachować higienę i odpowiedni poziom wentylacji.

Jeśli piszemy o tym, że jest to materac bezpieczny, mamy pełną świadomość wagi tego zagadnienia. Wiemy co znaczy troska o dziecko, dlatego gwarantujemy, że materacyk przystosowany jest dla niemowląt od 1 dnia życia, a do jego produkcji użyto starannie dobranych surowców. Nasze materace dedykowane dla dzieci, przepuszczane są przez detektor metali, dzięki czemu mamy pewność, że produkt jest wolny od elementów metalowych. Hilding Safety Smyk otrzymał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op-4870, ważną do 31.07.2022 r.

Dużą zaletą prezentowanego modelu jest nowej generacji pokrowiec Lotus przeznaczony dla maluchów. Biały, w delikatne, beżowe wzory, bardzo ładnie prezentuje się na materacu, nadając mu dziecięcy, niewinny wygląd. Wykonany jest z materiałów odpornych na wodę i zabrudzenia, wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia – nie zawiera surowców potencjalnie alergennych. Pokrowiec jest zdejmowany, pralny w temp. do 40°C.

Jeśli szukasz materaca, który zapewni Twojemu dziecku odpowiedni rozwój od pierwszych dni życia, Hilding Safety Smyk jest wyborem, który Cię nie zawiedzie. Jesteśmy pewni jego jakości, dlatego decydując się na ten model, zyskujesz 5 lat gwarancji na jego wkład.

Zapewnij bezpieczeństwo swojemu maluszkowi, ciesząc się jego komfortowym snem, dodatkowo zyskując własny, wewnętrzny spokój.