Rumba nazywana jest tańcem miłości, czy podobne określenie możemy zastosować do prezentowanego modelu? Czy Hilding Rumba zasługuje na miano materaca miłości? Naszym zdaniem TAK! A na pewno łatwo można się w nim zakochać.

Materac dla najbardziej wymagających

Rumba to model zapewniający szereg prozdrowotnych korzyści, docenią go wszyscy oczekujący od leżenia oraz snu czegoś więcej, niż od standardowego materaca. Jeśli jesteś niczym Komisarz Przygoda z kultowego filmu Vabank i możesz określić się mianem “szczególarz”, ten produkt z pewnością zaspokoi Twoje oczekiwania.

Wkład tego modelu zbudowany jest z dwóch rodzajów pianek:

  1. Velvet Touch – profilowanej pianki wysokoelastycznej tworzącej solidną podstawę konstrukcji, która zabezpiecza ciało przed nadmiernym zapadaniem się.
  2. Visco – termoelastycznej pianki, która reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się do jego ułożenia, zmniejszając napięcie mięśni i ułatwiając ich dogłębną regenerację.

Optymalne dostosowanie

Hilding Rumba - prozdrowotne korzyściPierwsza z zaprezentowanych pianek wyróżnia się wysoką sprężystością i optymalną twardością, a specjalne nacięcia tworzą 7 zróżnicowanych stref twardości. Dzięki nim Hilding Rumba daje mocniejsze wsparcie w miejscach zwiększonego nacisku. Druga natomiast, w miejscach kontaktu z ciałem staje się bardziej miękka i dostosowuje się każdorazowo do jego kształtu. Razem dają efekt idealnego dopasowania do leżącej osoby, niezależnie od jej wysokości oraz wagi.

Materac z możliwościami

Specyfikacja prezentowanego modelu sprawia, że jest on przystosowany do stelaży z regulacją nachylenia podgłówka i podnóżka. Rekomendujemy go również wszystkim parom, z racji wysokiej elastyczności punktowej, gwarantuje on optymalne wsparcie i dopasowanie do ciężaru ciała, dzięki czemu partner śpiący obok nie odczuwa żadnych ruchów.

Sen to zdrowie

Hilding Rumba nie tylko bardzo dobrze wpływa na regenerację organizmu podczas snu, ale również działa w sposób stabilizujący pozycję kręgosłupa i odprężający jego mięśnie. Model ten przeciwdziała powstawaniu odleżyn, z pewnością docenią to koneserzy długich, łóżkowych sesji oraz osoby starsze. Prezentowany materac przeszedł szereg restrykcyjnych badań i uzyskał status wyrobu moedycznego w klasie I.

Wybierz swój ulubiony pokrowiec

Kupując materac Hilding Rumba, dajemy Ci możliwość wyboru jednego z dwóch pokrowców. Elips wykonany jest z jedwabistej i miękkiej w dotyku dzianiny, gwarantuje on wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu dopasowuje się idealnie do pozycji ciała na całej powierzchni materaca. Jego taśma 3D zapewnia odpowiednią wentylację wkładu i zdrowe środowisko snu przez cały okres użytkowania. Velur to pokrowiec z delikatnym welurowym wykończeniem, pikowany jednostronnie pianką Visco z łagodnym aromatem lawendy. Dzięki specjalnej impregnacji hamuje tworzenie i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni. Likwiduje on również pokarm roztoczy bez użycia substancji szkodliwych dla środowiska. Każdy z nich jest zdejmowany oraz pralny: Elips do 60°C, Velur do 40°C