Elvis Presley, The Beatles, The Rolling Stones oni wszyscy postawili na Rock & Roll, możesz do nich dołączyć, choć w trochę innym wymiarze. Z pewnością zazdrościliby Ci tego, przed jaką szansą stoisz. Nie było im dane posiadać materac, który całkowicie odmienia jakość i komfort snu, a korzystanie z niego ładuje akumulatory na cały dzień zmagań z rzeczywistością. Jeśli jesteś ciekawy, jakby wyglądały ich koncerty, gdyby korzystali z naszego – znamy odpowiedź… Lepiej!

Hilding Rock & Roll to materac zbudowany na bazie dwóch profilowanych, wysokoelastycznych pianek HR o zróżnicowanej twardości. Takie rozwiązanie pozwala dostosować materac do własnych, zmieniających się w czasie preferencji. Chyba każdy lubi decydować o aspektach, które bezpośrednio na niego wpływają, dlatego dajemy użytkownikom możliwość wyboru opcji, która okaże się dla niego tą najlepszą.

Innowacyjne profilowanie pianek tego modelu tworzy 7 stref komfortu, które gwarantują doskonałe wsparcie. Ich otwartokomórkowa struktura wpływa pozytywnie na trwałość wkładu i zapewnia bardzo dobrą wentylację. Fakt ten, bardzo dobrze wpływa na wysoką jakość oraz higienę snu. Model ten zapewnia najwyższy poziom relaksu, a taki można uzyskać tylko wtedy, kiedy świadomość oraz podświadomość jest pewna każdego szczegółu.

Hilding Rock&Roll - materac dla każdegoHilding Rock & Roll to materac dla wszystkich! Zwariowanych nastolatków, młodych i szalonych par, oraz starszego małżeństwa. Tak jak Rocka ten model polubi każdy, również osoby bardzo aktywne fizycznie, liczące na zbawienny wpływ materaca na ich ciało oraz duszę. Jego konstrukcja zapewnia odprężenie i szybką regenerację zmęczonych mięśni.

Wiek młodzieńczy to nie najłatwiejszy okres dla rodzica, czasem ciężko jest okiełznać buntowniczy okres nastolatków, na szczęście możemy wpływać na jakość ich snu, co pozytywnie wpłynie na ich charakter – będą spokojniejsi, a zarazem gotowi do codziennych obowiązków. Dzięki temu, że materac posiada dwie twardości sprawia, że gdy dziecko urośnie i nabierze wagi, nie musimy kupować nowego. Po prostu wystarczy przełożyć go na drugą, twardszą stronę.

Specyfikacja tego modelu znajduje uznanie wśród wielu grup użytkowników. Fakt, iż jest to materac o wysokiej elastyczności punktowej, gwarantuje optymalne wsparcie i dopasowanie do ciężaru ciała, tym samym jest idealnym rozwiązaniem dla par. Wiercący się po nocy partner lub partnerka przestaje być problemem, ponieważ osoba towarzysząca nie odczuwa żadnych ruchów, co zdecydowanie przekłada się na lepszą jakość snu, każdej z osób. Dodatkowo jest on przystosowany do stelaży z regulacją nachylenia podgłówka i podnóżka, a wygodne uchwyty pomagają odwracać materac na drugą stronę.

Kupując materac Hilding Rock & Roll, dajemy Ci możliwość wyboru jednego z dwóch pokrowców. Naturalny, antyalergiczny pokrowiec Tencel wykonany jest z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Jego włókna nie podrażniają oraz w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Możesz również zdecydować się na drugą opcję – niezwykle przyjemny w dotyku, pokrowiec Italiano, wykończony wysokiej jakości wiskozą. Puszysta dzianina o strefowym designie tworzy ciekawy i trójwymiarowy efekt. Mała waga i cztery wygodne uchwyty ułatwiają odwracanie materaca na drugą stronę. Każdy z nich jest zdejmowany oraz pralny 60°C.

Wybór materaca nie należy do najłatwiejszy, dodatkowo jest też czasochłonny. Trafiłeś jednak na propozcyję, która sprosta Twoim oczekiwaniom, dodatkowo decydując się na Hilding Rock & Roll otrzymujesz 15 lat gwarancji!