Hilding Rock&Roll to świetne rozwiązanie dla osób szczególnie aktywnych. Przyśpiesza regenerację mięśni, a dodatkowo daje możliwość zmiany twardości. Poznaj bliżej jego wyjątkowe właściwości!

Dlaczego warto wybrać materac piankowy?

Materace Hilding to produkty posiadają wypełnienie z wysokiej jakości pianki. Tak też jest w przypadku modelu Hilding Rock&Roll. Przysłowiowe “pierwsze skrzypce” odgrywa tutaj pianka wysokoelastyczna. Cechuje się ona świetną sprężystością, a co za tym idzie jest bardzo wytrzymała i nie będzie odkształcała się nawet po długim okresie użytkowania. Świetnie podpiera ciało, dzięki czemu rano nie wstaniemy z doskwierajacymi dolegliwościami bólowymi. Co dla wielu może okazać się szczególnie istotne, modele piankowe są elastyczne, co oznacza, że nadają się również do stelaży, gdzie samodzielnie możemy regulować wysokość i kąt nachylenia zagłówka oraz podnóżka. Wypełnienie zostało wyprofilowane w aż siedem stref twardości, dlatego każda partia ciała otrzymuje indywidualne podparcie: w końcu inny nacisk na podłoże wywierają uda, ramiona czy też głowa.

Hilding Rock&Roll – dla kogo

Hilding Rock&Roll - materac dla aktywnychZe względu na fakt, że Hilding Rock&Roll należy do modeli wysokoelastycznych i w stabilny sposób podpiera ciało jego użytkownika, a co za tym idzie przyspiesza jego regenerację, świetnie sprawdzi się dla wszystkich, którzy prowadzą aktywny tryb życia i są amatorami sportu. Jednocześnie jest to świetna opcja dla alergików. Struktura pianki, wykonanie w niej specjalnych nacięć oraz profilowanie gwarantuą porządną wentylację, co zapobiega osadzaniu się na powierzchni wyrobu kurzu czy bakterii i przeciwdziała też rozwojowi grzybów we wnętrzu danego modelu, ponieważ nie będzie zatrzymywał on wilgoci. Istotne jest, że nada się on też dla osób, które borykają się z dużymi wahaniami wagi, bo posiada on aż dwie twardości. Wystarczy tylko odwrócić materac na drugą stronę, aby zmienić jego siłę podparcia.

Zadbaj o higienę materaca!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest, aby materac utrzymywać w czystości. To, zdecydowanie będą ułatwiać wysokiej jakości pokrowce: tutaj wybierać możemy spośród dwóch, a mianowicie Tencel New, który wyprodukowany został z wysokiej jakości włókien wiskozy, dzięki czemu świetnie absorbuje wilgoć. Drugim jest przyjemny w dotyku Italiano,  wykończony wiskozą. Jest on lekki i jednocześnie świetnie się prezentuje Zarówno pierwszy i drugi z łatwością możemy zdjąć i wyprać w sześćdziesięciu stopniach, co daje nam pewność, że pozbędziemy się z naszego łóżka wszelkich drobnoustrojów.

Wysokiej jakości materace są w stanie zapewnić komfortowy sen przez całą noc. Ważne jest jednak, aby znaleźć produkt idealnie do nas dopasowany, dzięki czemu nasze ciało będzie w stanie się zregenerować, a my rano wstaniemy w pełni sił na cały dzień!

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/