Jeśli jesteś osobą z większą wagą, to na pewno wiesz, jak trudno wybrać odpowiedni materac, który nie będzie się odkształcał i zachowa swoje właściwości przez długi czas. Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się, jaki produkt będzie dla Ciebie najlepszy.

Odpowiednia twardość

Chcemy przedstawiać Ci idealny produkt, który pokochały osoby, ważące nieco więcej. Hilding Foxtrot to najtwardszy materac piankowy, który został stworzony w taki sposób, by spełniał oczekiwania osób o wadze powyżej 80 kg, którym zależy na twardej powierzchni do spania. Produkt odznacza się wysoką elastycznością punktową i potrafi dopasować się do ciężaru i kształtu ciała. Ponadto, materac świetnie stabilizuje i wspiera kręgosłup, ze względu na swoją sprężystość i elastyczność. Klienci, którzy zakupili materac Hilding Foxtrot przyznają, że jakość ich snu oraz komfort znacznie się poprawiły. Materace Hilding zostały starannie przemyślane, by zapewnić Ci maksymalną wygodę oraz spokojną noc. Wiemy, jak ważna jest odpowiednia ilość snu, dlatego gwarantujemy, że materac Hilding Foxtrot sprawi, że będziesz wstawać wypoczęty i pełen energii, jak nigdy dotąd.

Hilding Foxtrot - idealny produkt dla osób z dużą wagą Elastyczna pianka

Podczas doboru odpowiedniego materaca, osoby cięższe powinny zwracać szczególną uwagę na jakość i sprężystość produktu. Hilding Foxtrot został zrobiony z wysokoelastycznej, wyprofilowanej pianki, która posiada aż 7 stref twardości i zapewnia idealne wsparcie ciała podczas leżenia. Materac korzystnie wpływa na higienę snu, ponieważ pianka HR ma otwartokomórkową strukturę, jest przewiewna i posiada zdolność wentylacji. Kupując ten produkt, już nigdy więcej będziesz martwić się o niepożądane zniekształcenia i odgniecenia. Materac Hilding Foxtrot posiada aż 15 lat gwarancji, w razie jego nieodpowiedniej pracy. Jest to świetna okazja, z której nie sposób nie skorzystać!

Jeden z dwóch pokrowców do wyboru

Decydując się na zakup materaca Hilding Foxtrot możesz wybrać odpowiadający Ci pokrowiec. Pierwszy – Hybrid, został uszyty z niepikowanej dzianiny o wysokiej gramaturze i dodatkowo wzbogacono go o elastyczny stretch. Sprawdzi się on u osób, którym zależy na odpowiedniej wentylacji. Jest lekki i posiada wygodne uchwyty, dlatego łatwo go zdjąć lub przewrócić materac na drugą stronę. Pokrowiec Italiano to niezwykle miękki i puszysty produkt z dodatkiem wiskozy – idealny, gdy potrzebujesz otulenia do snu. Oba pokrowce możesz prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza oraz są one odporne na mechacenie i zniszczenia. Są też dostosowane do potrzeb alergików – podczas produkcji nie użyto żadnych surowców potencjalnie alergogennych, co jest bardzo ważnym wyznacznikiem dobrego materaca.

Jeśli nadal szukasz dobrego materaca dla siebie i nieraz rozczarowałeś się, co do tego typu produktów, wybierz materace. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów już dziś!

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/