Obecny świat stawia przed ludzkością wiele wyzwań. Kryzys klimatyczny to jeden z największych problemów, z którymi przyszło się nam mierzyć. W trosce o przyrodę i potrzeby naszych klientów stworzyliśmy kolekcję materacy naturalnych, wykorzystujących innowacyjne technologie wraz z dobrami natury. W ich składzie znajdziesz olejek rycynowy, czy organiczną bawełnę. Stawiając na ekologiczne rozwiązania, istotnie wspierasz walkę o środowisko naturalne, a także kompleksowo wspierasz swoje zdrowie. Stworzone przez nas produkty są bezpieczne zarówno dla ekosystemu, jak i Ciebie. Materace naturalne Hilding Fen posiadają wiele niesamowitych właściwości, które z pewnością Cię zachwycą. Pozwól sobie na chwilę relaksu i oddaj się podróży na łono natury wraz z naszymi produktami!

Naturalny skład

W wypełnieniu materaca Hilding Fen znalazł się lateks naturalny, który stworzono z surowców organicznych. W jego składzie znajduje się, chociażby mleko z drzew kauczukowych, które neutralizuje emisję CO². Składnik wyróżnia się także właściwościami antybakteryjnymi i antygrzybicznymi. Nie pozwala także na powstawanie roztoczy kurzu i sprawia, że sen jest niezwykle higieniczny. Materac wypełnia pianka ViscoBio, która została nasączona olejkiem rycynowym. Ten dar natury ma właściwości przeciwzapalne i stanowi przyjazny dla środowiska komfort. Pokrowiec produktu został stworzony z lnu, czyli jednego z najtrwalszych surowców pochodzenia naturalnego. Włókna rośliny absorbują wilgoć, pozostawiając materac niezwykle czystym. Pokrowiec uzupełnia bawełna organiczna, zebrana i wyhodowana w sposób zrównoważony. Dzięki temu jest wolna od toksycznych środków ochrony roślin, czy sztucznych nawozów.

Kto powinien wybrać Hilding Fen?

Hilding Fen - materace naturalne na miarę Twoich potrzeb!Materace naturalne spodobają się wszystkim tym, którym szczególnie zależy na kondycji środowiska naturalnego, ale i własnym zdrowiu. Hilding Fen przyda się osobom, które cierpią na bóle kręgosłupa – materac stabilizuje jego pozycję i rozluźnia mięśnie, dzięki czemu może prawdziwie wypocząć. Zadowoleni z niego będą także seniorzy, ponieważ dzięki swojej sprężystości zauważalnie pomaga we wstawaniu, czy obracaniu się. Spodoba się także parom, zwłaszcza tym o dużej różnicy wagowej. Produkt wyróżnia się elastycznością punktową, co sprawia, że nie przenosi drgań. Twój partner już więcej nie poczuje zmiany pozycji podczas snu! Materac naturalny Hilding Fen znacznie poprawi komfort produktu bazowego, który już znajduje się w Twojej sypialni.

Walcz o naturę, dbaj o zdrowie

Podejmując świadome wybory, bezpośrednio przyczyniasz się do polepszenia sytuacji, w której obecnie znajduje się świat. Dzięki ekologicznym rozwiązaniom uzyskaliśmy zarówno wysoki komfort snu, jak i sprawiliśmy, że nasze materace stały się przyjazne dla środowiska naturalnego. Hilding Fen pozwoli Ci na poprawę kondycji całego Twojego organizmu. Zapewni odpowiednie podparcie dla kręgosłupa i wysoką higienę snu. Będziesz mógł odpoczywać blisko natury, troszcząc się jednocześnie o Twoje zdrowie.

Już dzisiaj podejmij świadomą decyzję i pozwól sobie na komfortowy sen. Niesamowity design w Twojej sypialni i zdrowy wypoczynek? To właśnie Hilding Fen! Poznaj świat materaców naturalnych i żyj ekologicznie.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/