Dlaczego warto jest wybrać innowacyjne materace ekologiczne? Są one jednocześnie bardzo wygodne, lecz również przyjazne dla środowiska! Naszym zdaniem jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Dlatego bez dwóch zdań warto, jest poznać je bliżej.

Materac ekologiczny dla Ciebie!

Dlaczego właśnie w sam raz nada się dla Ciebie Hilding Gejzer? Jego podstawę stanowią starannie opracowane sprężyny kieszeniowe. Co to dokładnie? Elementy wypełnienia nie stykają się bezpośrednio ze sobą, a to za sprawą umieszczania ich w specjalnych woreczkach z fizeliny. Dzięki temu powierzchnia bardzo indywidualnie potrafi reagować na nacisk, który jest na nią wywierany! Sprawia to również, że całość nie tylko świetnie podpiera ciało, gwarantuje nam wysoki komfort snu. Dodatkowo możemy cieszyć się również świetną żywotnością produktu, ponieważ ten się nie odkształca. Oczywiście sprężyny to nie wszystko, ponieważ wyrób został wzbogacony o wysokiej jakości pianki, o których zaraz napiszemy więcej!
Jak zostało wspomniane, na ten materac ekologiczny składają się nie tylko wytrzymałe sprężyny kieszeniowe. Nasz komfort potęgują również porządne pianki, a mianowicie na myśli mamy tutaj:

  • Eco Resilience Support (należy ona do grona wysokoelastycznych pianek HR, cechujących się otwartą strukturą komórkową, przez co możemy cieszyć się świetną wentylacją całego produktu, co pomaga nam zadbać o higienę i zapobiega między innymi różnego rodzaju niepożądanym reakcjom organizmu).
  • Pure FlexiFoam (posiada podwyższoną elastyczność, dzięki czemu utrzymuje ciało w prawidłowej pozycji przez całą noc, dodatkowo wzbogacony został o warstwę filcu, zwiększającą twardość).

Warto jest też wspomnieć kilka słów o pokrowcu. W tym wypadku mamy do czynienia z pokrowcem EcoGreen. Całkowicie nadaje się on do recyclingu, a jednocześnie jest bardzo przyjemny w dotyku i elastyczny!

Dlaczego warto?

Hilding Gejzer - postaw na nowoczesne materace ekologiczneWarto jest postawić na tego typu wyrób z naprawdę wielu, różnych powodów.  Posiada on aż dwie twardości: oznacza to, że można go obrócić i cieszyć się innym podparciem. Dodatkowo, bez wątpienia warto, jest na niego postawić ze względu na fakt, że jego wypełnienie zostało wyprofilowane w aż siedem stref twardości. Oczywiście trzeba również spojrzeć na kwestie związane z ekologią – przy produkcji wskazanego modelu użyta została zielona energia, a opakowanie, w jakim znajduje się produkt jest częściowo z recyklingu.

Materac ekologiczny Hilding Gejzer jest idealną opcją dla naprawdę wielu z nas! Bez wątpienia doceniamy kwestie ekologiczne, lecz też te związane z wysokim komfortem snu.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/