Sprężyny typu Multi wraz z pianką Flexi Foam stanowią doskonałe połączenie, które rewolucjonizuje pojęcie komfortu podczas snu. Sprężyny zapewniają odpowiednie wsparcie i amortyzację dla kręgosłupa, podczas gdy pianka Flexi Foam dopasowuje się do kształtu ciała, eliminując newralgiczne punkty nacisku i zapewniając niezapomniany relaks. Razem tworzą idealne rozwiązanie, które zapewnia głęboki sen i regenerację. Czy to właśnie materace hybrydowe od SleepMed poprawią jakość Twojego snu? Zapraszamy do poznania tej innowacyjnej kombinacji sprężyn i pianki i odkrycia, dlaczego to idealne połączenie może być kluczem do dobrego wypoczynku.

Jak działają sprężyny typu Multi?

Sprężyny typu Multi, stosowane przez SleepMed do produkcji materaców hybrydowych, zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu użytkownikom perfekcyjnej elastyczności punktowej połączonej z optymalnym wsparciem całego kręgosłupa. Jakie są ich kluczowe cechy charakterystyczne i co sprawia, że z pewnością doskonale sprawdzą się w Twojej sypialni?

  • Sprężyny typu Multi i pianka Flexi Foam - idealne połączenieSprężyny typu Multi są rozmieszczone 7-strefowo, co pozwala na idealne dopasowanie do anatomicznej budowy ciała użytkownika.
  • Każda sprężyna pracuje niezależnie, co gwarantuje doskonałą elastyczność punktową.
  • Wkład sprężynowy od marki SleepMed oferuje dwukrotnie więcej punktów podparcia niż modele innych firm z tradycyjnymi sprężynami.
  • Średnica sprężyn jest niewielka. Są gęsto rozłożone i każda z nich pracuje niezależnie od pozostałych. Wszystko to zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru ciała.

Dzięki precyzyjnemu podparciu i efektywnemu rozłożeniu sił, użytkownicy mogą cieszyć się głębokim relaksem i regenerującym snem na materacach SleepMed, które posiadają warstwę sprężyn kieszeniowych typu Multi.

Pianka Flexi Foam – charakterystyka

Flexi Foam od marki SleepMed to innowacyjna pianka poliuretanowa. Charakteryzuje się w szczególności plastycznością i wysokim stopniem elastyczności. Ma gęstą strukturę, dzięki której podłoże doskonale dopasowuje się do kształtu ciała bez względu na pozycję, w jakiej śpi dana osoba. .

Pianka tego typu charakteryzuje się oddychalnością i efektywną wentylacją. Nadaje się więc do materaców dedykowanych alergikom. Hipoalergiczne właściwości zawdzięcza otwartokomórkowej strukturze umożliwiającej odpowiednią cyrkulację powietrza i zapobiegającą gromadzeniu się wilgoci oraz rozwojowi pleśni.

Jest odporna na odkształcenia i może pozytywnie wpływać na trwałość i żywotność materaca. Stanowi stabilną bazę materaca. Zapewnia wsparcie dla całego ciała i nie pozwala mu na zapadanie się w podłoże. Pianka FlexiFoam jest popularnym wyborem producentów materacy dlatego, że jest w stanie sprostać potrzebom różnych grup użytkowników. Nadaje się m.in. dla par (również tych o zróżnicowanej wadze), osób z problemami z kręgosłupem oraz dzieci. Jeśli szukasz podłoża gwarantującego wygodny i zdrowy sen, materac z warstwą pianki FlexiFoam może być trafionym wyborem.

Jaki materac hybrydowy SleepMed sprawdzi się w Twojej sypialni?

Materace hybrydowe SleepMed wykonane z zastosowaniem sprężyn Multi i pianki Flexi Foam są przeznaczone dla osób szukających komfortu, optymalnego podparcia ciała, wentylacji, a także właściwości antyalergicznych. Czym charakteryzują się poszczególne modele, dostępne w ofercie marki?

  • SleepMed Hybrid Premium – to podstawowa wersja hybrydowego podłoża do spania. Posiada warstwę sprężyn typu Multi, a także pianki wysokoelastyczne i termoelastyczne. Zapewnia swobodę ruchu przy jednoczesnym precyzyjnym dopasowaniu do ciała.
  • SleepMed Hybrid Supreme – posiada pogrubione warstwy pianek, które maksymalizują komfort podczas snu. To dobry wybór dla Ciebie, jeżeli zależy Ci na wyjątkowej elastyczności i miękkości.
  • SleepMed Hybrid Comfort Plus – posiada 7-strefowy wkład i odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.
  • SleepMed Hybrid Premium Plus – sprężyny i pianki zapewniają komfort i trwałość. W połączeniu z odpinanym topem zapewniają one funkcjonalność i ergonomię. Specyfika materaca pozwala na personalizację stopnia twardości podłoża.
  • SleepMed Hybrid Supreme Plus – to materac hybrydowy dla najbardziej wymagających osób. Na jego bokach znajduje się pianka Flexi Foam, która usprawnia obieg powietrz wewnątrz wkładu i przedłuża żywotność całego produktu.
  • SleepMed Natura Hybrid Plus – to innowacyjne rozwiązanie dla osób poszukujących materaca zapewniającego doskonałe podparcie ciała i swobodę podczas zmiany pozycji snu przy jednoczesnym zadbaniu o środowisko naturalne.

Dzięki zastosowaniu sprężyn typu Multi oraz pianki Flexi Foam, materace SleepMed oferują idealne połączenie elastyczności, podparcia i komfortu. Sprężyny Multi stabilizują i amortyzują kręgosłup poprzez dwa razy więcej punktów podparcia niż tradycyjne sprężyny, a pianka Flexi Foam nadaje materacom wysoką odporność na odkształcenia oraz zapewnia optymalną cyrkulację powietrza. To połączenie gwarantuje komfortowy sen, zdrowy i regenerujący odpoczynek dla ciała. Materace SleepMed są doskonałym przykładem połączenia między tradycyjnymi i nowoczesnymi rozwiązaniami, które dbają o dobre samopoczucie podczas snu.

wyrób medycznySleepMed Hybrid Premium, SleepMed Hybrid Supreme, SleepMed Hybrid Comfort Plus, SleepMed Hybrid Premium Plus, SleepMed Hybrid Supreme Plus i SleepMed Natura Hybrid Plus to materace przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.