Wszystkie osoby, które lubią podróżować i poznawać rozmaite zakątki świata, doskonale wiedzą, że długie godziny spędzone w samochodzie, pociągu czy samolocie mogą być bardzo męczące. Wówczas każda chwila relaksu i regeneracji jest na wagę złota. Jeśli zastanawiasz się nad tym czy potrzebujesz poduszki podczas wyjazdu, odpowiedź w prawie każdym wypadku brzmi: „tak”. Wybierz markę SleepMed i zadbaj o swoje samopoczucie i zdrowie nawet podczas wyjątkowo ciężkiej i długiej trasy.

Dlaczego w podróży potrzebujesz poduszki?

Wielu podróżników zastanawia się, czy warto zabrać ze sobą poduszkę w podróż, czy też lepiej zadowolić się siedzeniami dostępnymi w środku transportu i łóżkami znajdującymi się w miejscu docelowym. Jednym z powodów zniechęcających do spakowania poduszki do plecaka jest to, że zajmuje ona cenne miejsce w bagażu. Może być dość nieporęczna do przenoszenia, zwłaszcza podczas pokonywania dalekich dystansów.

Jednocześnie jednak zabranie ze sobą podparcia dla szyi i głowy może być korzystne. Zapewniając odpowiednią stabilizację, poduszka może pomóc w utrzymaniu wygodnej pozycji we śnie i zapobiec bólowi kręgosłupa szyjnego. Korzystając z własnych akcesoriów sypialnianych, unikniesz kontaktu z hotelowymi pościelami, na których mogą znajdować się bakterie i alergeny. Zaopatrzenie się we własną poduszkę podczas wyjazdu z pewnością stanowi jeden ze sposobów na zatroszczenie się o higienę.

Poduszki z asortymentu SleepMed. Czy nadają się na podróż?Kiedy zabranie poduszki w podróż faktycznie ma sens? Może być ona szczególnie przydatna wówczas, gdy wiele godzin musisz spędzić w pozycji siedzącej. W przypadku krótkich tras i niezbyt długich podróży poduszka przyda Ci się jeżeli zmagasz się z bólem pleców, szyi lub głowy. Pamiętaj o tym, że sen jest niezwykle ważny w życiu każdego z nas. Doskonale wie o tym marka SleepMed, która produkuje wyjątkowe materace i poduszki zapewniające klientom wyjątkowy poziom komfortu.

Idealna poduszka w podróży – charakterystyka

Czym powinna się charakteryzować idealna poduszka na podróż?

  • Niewielki rozmiar – idealna poduszka na podróż powinna być łatwa do spakowania i przenoszenia.
  • Lekkość – poduszka nie powinna dodawać zbyt dużo wagi do bagażu podróżnego. Doskonale sprawdzają się nowoczesne modele piankowe.
  • Hipoalergiczność – warto wybrać poduszkę wykonaną z hipoalergicznych materiałów, które są mniej podatne na gromadzenie się na ich powierzchni szkodliwych mikroorganizmów.
  • Ergonomiczny kształt – poduszka powinna zapewniać odpowiednie wsparcie dla głowy i szyi, aby zapobiec bólowi i dyskomfortowi podczas snu. Ergonomiczny kształt poduszki może być kluczowy dla zachowania prawidłowej postawy ciała podczas snu.
  • Dobry pokrowiec – podczas podróży poduszka może znaleźć się w różnych, wymagających warunkach. Warto wybrać egzemplarz, który posiada solidny pokrowiec, który poradzi sobie z każdą sytuacją.

Wszystkie te cechy charakteryzują dopracowane w najmniejszych szczegółach akcesoria sypialniane z asortymentu renomowanej marki SleepMed. Uznana pozycja tego producenta na rynku stanowi potwierdzenie funkcjonalności oferowanych poduszek, materaców i innych elementów stworzonych w celu zapewnienia klientom zdrowego snu.

Wybierz poduszkę z marką SleepMed

Jeśli szukasz idealnej poduszki na podróż, koniecznie zapoznaj się z tymi, które są dostępne w asortymencie marki SleepMed. Każdy z modeli posiada piankowe wypełnienie. Są one lekkie, ergonomiczne i wytrzymałe. Poniżej znajdziesz charakterystykę poszczególnych poduszek SleepMed, która z pewnością pomoże Ci w podjęciu decyzji.

  • SleepMed Comfort Pillow – to podstawowy model, wykonany z pianki termoelastycznej stosowanej też w produkcji materaców – np. w SleepMed Hybrid Premium. Ma kompaktowe rozmiary: 60x35x11 cm. Dzięki ergonomicznemu kształtowi z pewnością doda komfortu w każdym hotelowym pokoju.
  • SleepMed Premium Pillow – to nieco udoskonalona wersja poduszki SleepMed Comfort Pillow. Jej kształt jest uniwersalny i dopasuje się do potrzeb każdej osoby. Wypełnienie w tym przypadku stworzono z pianki elastycznej. Model Premium jest nieco większy od wersji Comfort.
  • SleepMed Supreme Pillow – jeśli potrzebujesz wyjątkowej stabilności, SleepMed Supreme Pillow to dla Ciebie doskonały wybór. Unikalny kształt podeprze Twoją głowę i szyję, a dzięki temu unikniesz dyskomfortu nawet podczas wyjątkowo długiej podróży.

Wszystkie poduszki, które oferuje SleepMed, dobrze przepuszczają powietrze. Dzięki optymalnej wentylacji można je z łatwością utrzymać w czystości. Jest to bardzo ważne zarówno w domu, jak i podczas podróży.

Pamiętaj o tym, że sen to jedna z najważniejszych potrzeb Twojego ciała. Potrzebujesz wypoczynku i regeneracji bez względu na to czy znajdujesz się we własnym łóżku, czy też w hotelowym pokoju. Jeśli w Twoim domu znajduje się materac SleepMed dopasowany do indywidualnych potrzeb, a poduszka idealnie podpiera szyję i głowę, z pewnością na co dzień cieszysz się nieskończonymi pokładami energii. Nie pomijaj tego, jak ważny jest sen podczas podróży. Przed wyjazdem koniecznie upewnij się, że masz ze sobą swoją ulubioną poduszkę SleepMed, a w wybranym hotelu panują warunki sprzyjające regeneracji. Tylko wtedy będziesz czerpać przyjemność z odkrywania nowych zakątków świata.

wyrób medycznySleepMed Hybrid Premium Plus to materac przeznaczony do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.